Layer 1 Layer 1

Alkoholizm-pomoc-leczenie

Detoks alkoholowy Kraków

Detoks to nic innego jak odtrucie organizmu z toksyn, które pozostawiły po sobie związki trujące pochodzące na przykład z alkoholu etylowego. Podczas detoksu, pacjenci dostają elektrolity, witaminy i sole mineralne, które mają za zadanie wzmocnić organizmu, ale i wypłukać z niego toksyny. Detoks alkoholowy w Krakowie, to zaufani specjaliści, którzy nie jedną osobę wyciągnęli z ogromnego upadku.

Czas trwania detoksu, umownie powinien wynosić 7-10 dni. Jednak może ulec to zmianie ze względu na stopień zaawansowania choroby. Cały proces przebiega pod ścisłą opieką lekarską. Detoks alkoholowy w Krakowie to opieka pod czujną opieką specjalistów. Przy niewielkich chęciach możesz mieć pewność, że wyjdziesz z uzależnienia i to w dość szybkim tempie.

Jak uświadomić alkoholikowi, że ma problem?Detoks alkoholowy Kraków

Najlepszym rozwiązaniem będzie, jeżeli alkoholik samodzielnie uświadomi sobie, że ma problem z alkoholem i rozpocznie leczenie. Jeżeli jednak tak nie jest, warto, jest mu pomóc i wytłumaczyć, jakie są konsekwencje takiego zachowania. Bliscy nie powinni ukrywać problemu, z jakim się zmaga ich matka, córka czy syn. Nie można również ukrywać tego problemu i skonfrontować się z problemem. Takimi są mandaty za nietrzeźwość.

Detoks alkoholowy w Krakowie to ośrodek, który pomoże Wam w leczeniu alkoholizmu i przede wszystkim sprawi, że zaczniecie żyć na nowo. Brak alkoholu w waszym życiu to dopiero początek.

Napisz do nas

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz, odpowiadamy w ciągu 24h.