Layer 1 Layer 1

Alkoholizm-pomoc-leczenie

Leczenie alkoholizmu Kraków

Alkoholizm to choroba, która dotyka ludzi z całego świat. Bez względu, na to, z jakiego kraju pochodzisz i jakie są Twoje poglądy. Sięgnąć po alkohol w dzisiejszych czasach może każdy. Dlatego każdy powinien zdecydować się na leczenie alkoholizmu Kraków i postawić na nowe życie. Jeżeli czujesz, że alkohol opanował Twoje życie i nie wiesz gdzie się zgłosić, warto wybrać nasz ośrodek.

Leczenie alkoholizmu w Krakowie składa się z zespołu specjalistów, którzy zrobią wszystko, co w ich mocy, aby pomóc chorej osobie. Alkoholizm to nic innego jak choroba. Dlatego powinniśmy dołożyć wszelkich sił, aby pomóc takiej osobie z naszego otoczenia.

Dlaczego alkoholik nie chce się leczyć?Leczenie alkoholizmu Kraków

  • Po pierwsze, wiele alkoholików nie ma świadomości, że choruje. Dość często wszystko zaczyna się on okazjonalnego picia, które przecież nie jest czymś złym. Znajdują oni również wiele usprawiedliwień jak na przykład taki, że "pije, bo mam problemy", "pije, bo mam stresującą pracę". Alkohol nie jest rozwiązaniem na problemy i ich na pewno nie rozwiąże.
  • Po drugie, często takie osoby boją się krytyki wobec siebie. Alkoholizm dość często nie jest odbierany jako choroba. Dość często zdarzają się sytuacje, że osoby na przykład chore na nowotwór, mówią, że wolałaby być alkoholikami. Alkoholicy martwią się, że ze strony psychologów, psychiatrów czy terapeutów również spotka ich krytyka.
  • Po trzecie, nie wierzą, że terapia im pomoże. Wiedzą, że ich koledzy i koleżanki byli na takiej terapii i nie pomogły. Dlatego uważają, że im również nie pomoże.

Leczenie alkoholizmu w Krakowie, to ośrodek, który pomoże Ci w wyleczeniu swojego uzależnienia.

Napisz do nas

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz, odpowiadamy w ciągu 24h.