Layer 1 Layer 1

Alkoholizm-pomoc-leczenie

Odwyk dla alkoholików

Jeżeli szukasz prywatnego odwyku dla alkoholików, musisz poznać nasz ośrodek! To właśnie tutaj oferujemy pomoc osobom uzależnionym od alkoholu i narkotyków. Jeżeli zauważyłeś u siebie lub Twoich bliskich objawy świadczące o uzależnieniu, skontaktuj się z nami pod numer podany w zakładce kontakt.

Odwyk dla alkoholików to miejsce, w którym nastąpi odtrucie organizmu z pozostałości substancji toksycznych zawartych w alkoholu etylowym. Jeżeli ktoś jest zaawansowanym alkoholikiem, po takim odtruciu mogą wystąpić nudności, wymioty i silne objawy zagrażające zdrowiu. Proces odtrucia można rozpocząć już po kilku godzinach od odstawienia alkoholu. Odwyk dla alkoholików to czasem ostateczność, z której trzeba skorzystać jak najszybciej! 

Ile trwa leczenie alkoholizmu?Odwyk dla alkoholików

Leczenie alkoholizmu to proces, który jest uzależniony od indywidualnych preferencji dlatego, nie można jednoznacznie określić ile czasu, będzie trwało leczenie. Nie ma żadnych wątpliwości, że jest to proces długotrwały i złożony. Alkoholizm to choroba, w którą łatwo się wciągnąć, ale nie tak łatwo wyjść. Wszystko zależy od nas samych i od tego, czy rzeczywiście chcemy wyjść z nałogu. Warto wiedzieć, że kilkudniowa abstynencja nie pomoże.

Co po terapii?

Terapeuci są jednego zdania, że po skończonej terapii, należy skorzystać z dalszego wsparcia co najmniej przez 2 lata. To spotkania, które odbywają się rzadziej, jednak utrwalają umiejętności niezbędne do utrzymania abstynencji. Odwyk dla alkoholików, pomoże Ci pożegnać się z nałogiem raz na zawsze!

 

 

Napisz do nas

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz, odpowiadamy w ciągu 24h.